Plener ślubny to część reportażu ślubnego, który uwielbiam. Sesje plenerowe kocham najbardziej dlatego, że są dla mnie wyzwaniem i przygodą. Wykonywanie zdjęć w niebanalnych miejscach pozwala pobudzić wyobraźnię, pozbyć się sztywnych ram i odrzucić tremę.

Nie wiecie gdzie pojechać ? Nic nie szkodzi. W mojej głowie są wciąż setki nie wykorzystanych pomysłów na wyjątkowe zdjęcia ślubne w plenerze. Taka sesja to zazwyczaj ostatni etap pracy fotografa ślubnego. Jednakże możemy ją przeprowadzić również w dniu ślubu. Na przykład w drodze na wesele lub już na samym przyjęciu. 

Możemy jechać w góry, nad morze, ale także zwiedzać okoliczne zaułki miejskie i wiejskie. Podczas zdjęć staram się podpowiadać, stworzyć atmosferę spaceru – nie pracy. Podczas plenerów ślubnych dużą wagę przykładamy do odpowiedniej atmosfery. Plener ślubny to nie tylko niezwykła pamiątka, ale także wspaniałe przeżycie, które, mamy nadzieję, będziecie wspominać przez kolejne lata.

Jestem otwarty nawet na najbardziej szalone pomysły. Chętnie pojadę z Wami na koniec świata. Każdy taki plener to odrębna historia, którą z przyjemnością utrwalam. 

Planując sesję pytam o Wasze oczekiwania i pomysły.

Jeśli macie gotowy scenariusz – ja dopasuję go do warunków oświetleniowych i zaplanuję logistykę wyjazdu.

W obecnych czasach można zdjęcia zrobić tak naprawdę wszędzie.

Zdjęcia z drona !

W mojej ofercie znajdują się także zdjęcia z drona. Jeśli jest tylko taka możliwość podczas sesji w plenerze staram się wykonać kilka takich ujęć dla Was. To zupełnie inne spojrzenie na fotografię !

Najnowsze zdjęcia można zobaczyć na Facebook.

W przypadku zainteresowania moją ofertą, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, aby przedstawić pełną ofertę i całe swoje portfolio. Zapraszam do współpracy !

Jeśli spodobała się Wam moja fotografia ślubna zapraszam do kontaktu.

Zapraszam także na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować całe reportaże ślubne oraz fotoalbumy. Na Blogu znajdują się najnowsze przykładowe reportaże ślubne.

Szukasz fotografa ślubnego ?