Fotograf ślubny Łódź

Cześć ! Fajnie, że tu jesteście.

Jestem Adam, fotograf. Fotografia ślubna oraz podróże to moje dwie wielkie pasje, które udało mi się z powodzeniem połączyć. Mam już ponad 10 lat doświadczenia w tym zakresie.

Często słyszę od moich Par, że byłem niewidoczny. Dzięki byciu „niewidocznym” mogę uchwycić chwilę taką jaka jest. Nie przeszkadzam, nie ingeruję w scenę – czasem podpowiadam. Dbam o to, by pokazać zarówno szeroki plan jak i detale.

Ciekawi świata znajdą także moje zdjęcia w przewodnikach EUROPILOT. Znam wiele fantastycznych i pięknych miejsc na plenery ślubne. Bliscy żartują, że GPS mam w głowie. Nie gubię się

Prowadzę także Kursy Fotografii oraz zajmuję się innymi dziedzinami fotografii. Zapraszam na Fotowytwornia

Konkrety

>> Pracuję na jasnych obiektywach stałoogniskowych, używając trzech pełnoklatkowych aparatów marki Canon. Daje mi to swobodę działania i stanowi zabezpieczenie podczas każdego zlecenia.
>> Bezpieczeństwo Waszych zdjęć to dla mnie priorytet ! Dlatego już na etapie fotografowania Wasze zdjęcia są dublowane i nagrywane niezależnie na dwie karty pamięci, co wyklucza możliwość straty zdjęć na skutek uszkodzenia nośnika. Następnie zdjęcia ślubne przechowywane są na co najmniej trzech niezależnych nośnikach.
>> Obrabiam zdjęcia tak, aby były nasycone kolorami. Ujęcia czarno-białe są tylko nieznacznym uzupełnieniem reportażu. Chcecie inaczej – dajcie znać ! Dostosuję obróbkę do Waszych oczekiwań. Styl boho czy rustykalny to żaden problem !
>> Posiadam legitymację fotografa upoważnionego do rejestracji uroczystości liturgicznych niezbędnej do pracy w Kościele.
 

Dla mnie fotografia ślubna to nie weekendowe zajęcie – to moja pasja i zawód. Ja po prostu robię to co kocham. Dziękuję za odwiedzenie strony. Chętnie poznam również Was !

Opinie Klientów