Oferta fotografii ślubnej: Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który w profesjonalny i kreatywny sposób uchwyci najważniejsze momenty Waszego ślubu – dobrze trafiliście ! Fotografia ślubna – portfolio. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja to mój przepis na wyjątkową i niepowtarzalną fotografię ślubną. Podczas zdjęć pozostaję wtopiony w drugi plan, chętnie służę radą. Naturalne zdjęcia będą pamiątką na długie lata.

Dobry fotograf ślubny to podstawa – inwestujecie we własne wspomnienia ! Wybierając przeciętnego fotografa, ryzykujecie otrzymaniem średniej jakości zdjęć, a przecież – jeśli nie będziecie z nich zadowoleni – już NIGDY nie będziecie mieli możliwości tego zmienić.

Możemy fotografować także we dwójkę – jeśli potrzebujecie dużo zdjęć lub macie bardzo duże wesele na pewno nic nie umknie naszej uwadze. Gdyby miało się wydarzyć coś niespodziewanego na pewno nie zostaniecie sami !

Preferuję naturalne kadry, zdjęcia pełne mocnych barw z odrobioną czarno-białych pięknych ujęć. Jeśli wolicie inny styl – boho lub rustykalny – dostosuję obróbkę do Waszych oczekiwań.

NOWOŚĆ !

Zdjęcia z DRONA

Fotografia ślubna z powietrza to zupełnie inne spojrzenie na Was i miejsce w którym realizujemy sesję.

W ten nietuzinkowy sposób utrwalam wspomnienia. Zdjęcia przykuwają uwagę oglądających i są tworzą wyjątkowy klimat, który pozostaje z Wami na lata.

Wybierając duet fotografów zdjęcia z drona wykonujemy także podczas przygotowań, ceremonii ślubnej a także wesela. Zapytaj o ofertę fotografii ślubnej z dronem

Pakiet PREMIUM

Przygotowania, Błogosławieństwo, Ślub, Wesele, Plener innego dnia

  • co najmniej 400 zdjęć w dużej rozdzielczości po obróbce
  • zdjęcia o zmniejszonej rozdzielczości, aby dzielić się nim z bliskim (internet/mail)
  • wszystkie udane ujęcia w pakiecie dokumentacyjnym
  • prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym
  • dojazd cała Polska

Co jeszcze istotne

  • Foto-Studio na Waszym weselu. Jest to forma Fotobudki – możemy użyć dodatkowych rekwizytów (śmieszne okulary, peruki, tabliczki) – Wy decydujecie !
  • Czas oczekiwania na gotowy materiał to maksymalnie 40 dni.
  • Posiadam zaświadczenie zezwalające na fotografowanie uroczystości religijnych.
  • W czasie reportażu wykonuję dużo ujęć. Wybieram z nich tylko unikalne fotografie, które poddaję starannej obróbce graficznej.
  • możliwy Drugi Fotograf ! Zapytaj o ofertę.

Wydruki

Do pakietu ślubnego można zamawiać fotoalbumy, fotoksiążki lub tradycyjne wydruki.

Szczególnie Fotoalbumy są doskonałą forma prezentacji Waszych zdjęć. Ich cechami charakterystycznymi są grube oraz sztywne strony. Okładka wykonana jest z ekoskóry lub skóry naturalnej. W ofercie jest szeroki wybór wzorów, kolorystyki oraz rozmiarów. Istnieje możliwość personalizacji okładki.

Mamy różne rozmiary do wyboru: 20×20 cm, 30×30 cm lub 30×40 cm. Projekt w cenie !

oferta fotografii ślubnej

Szukasz fotografa ślubnego ?