Beata i Łukasz

Ta historia miłosna jest niezwykła. “Nie zaprosiła go na 30-te urodziny a później wzięli ślub” – to cytata z Gazety Weselnej, którą przygotowała Pani Młoda, a jednocześnie historia ich miłości z pigułce.

Wielka miłość nie zawsze zaczyna się od pierwszego wejrzenia, ale ważne że spotkanie doprowadziło tych dwoje przed ołtarz. Teraz już idą wspólną drogą, ale jak wyglądał ich wielki dzień zobaczcie w moim reportażu ślubnym. 

Przygotowania miały miejsce w mieszkaniu Państwa Młodych na Zielonym Romanowie. Beata niechcący przepowiedziała, że często ich ulica mylona jest z ulica na drugim końcu Łodzi. Niestety wypowiedziała te słowa w złą godzinę. Kamerzysta pomylił właśnie lokalizację i zdążył na ostatnią chwilę.

Ślub odbył się w małym ale niezwykle uroczym, kameralnym Kościele w Konstantynowie-Srebrna. Ponieważ często współpracujemy z księdzem Romanem i to miejsce było mi bardzo dobrze znane.

Niesamowitą atmosferę i wspaniałe kolory zapewnił zespół Ace Voice.  Wesele odbyło się w pięknych wnętrzach Białego Pałacu w Niesięcinie.

Przygotowania: Łódź – Zielony Romanów
Ślub: Kościół pw. Nawiedzenia NMP, ulica Kościelna 9, 95-050 Konstantynów Łódzki
Wesele: Biały Pałac, Niesięcin

Oto wspaniała historia miłosna zapisana na zdjęciach. Zobaczcie sami tę wspaniałą opowieść …

 

 

Fotografia ślubna to moja pasja. Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym pokażę cały materiał oraz fotoalbumy. Zapytaj o Ofertę ! Pracuję na terenie całej Polski. Zapraszam do współpracy.