Kasia i Jakub

Reportaż ślubny to duże wyzwanie dla fotografa. Tym bardziej jeśli nie widziało się wcześniej Młodej Pary w ogóle. Trzeba się poznać, czasem coś muszę podpowiedzieć, ale nigdy nie ingeruję w rzeczywistość.

Łódź to rodzinne miasto Panny Młodej. Przygotowania odbyły się u rodziców Kasi w Dobieszkowie. Czasem fotograf ślubny pracuje daleko od domu, a czasem okazuje się, że Państwo Młodzi to sąsiedzi. Tak było w tym wyjątkowym przypadku, kiedy to na przygotowania miałem całe 2 minuty drogi.

Dzień był upalny i pełno było śmiechu, gdy Pani Młoda wybiegła z sali ślubnej, aby się napić. Skonsternowani goście byli przekonani, że nie dojdzie do ślubu, ale Młoda szybko wróciła. Później wszyscy super bawili się na weselu w Białym Pałacu w Niesięcinie. Toastom, życzeniom i dobrej zabawie nie było końca! Młodzi bawili się doskonale i miało się wrażenie, że niesie ich radość – co zresztą – mam nadzieję – widać na zdjęciach. Wygląda na to, że również wszyscy goście byli zachwyceni uroczystością…

Jak zwykle udało mi się namówić także Kasię i Kubę na krótką sesję podczas zabawy. Naprawdę warto i polecam taką mini sesję każdej Młodej Parze w dniu ślubu. Często udaje nam się uchwycić naprawdę magiczne momenty. Czasem po prostu świetną zabawę.

Podczas wesela odbyła się także krótka sesja z gośćmi. Takie zdjęcia są wspaniałą pamiątka na długie lata nie tylko dla Młodych ale i dla wszystkich gości. Polecam wszystkim !

Na specjalne życzenie Pana Młodego w tym reportażu przygotowałem dosyć dużo jak na mnie zdjęć czarno-białych.

Przygotowania: Dobieszków k. Łodzi
Ślub: Urząd Stanu Cywilnego w Łodzi, ul. Zgierska
Wesele: Biały Pałac, Niesięcin

Zapraszam do obejrzenia relacji z dnia ślubu Kasi i Kuby.

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

 

reportaż ślubny

reportaż ślubny

reportaż ślubny

Zobacz moje najnowsze zdjęcia na Facebook lub Instagram.
Jeśli spodobała się Wam moja fotografia ślubna i chcecie zobaczyć jeszcze więcej reportaży ślubny NAPISZCIE do mnie. Zapraszam także na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować niepublikowane materiały czy przykładowe fotoalbumy. Rekomendowany fotograf ślubny zapraszam !