Ewa i Mateusz

Fotografia ślubna to cudowne emocje. Pani Młoda zadbała o wspaniałe dodatki, które wniosły mnóstwo kolorów i miłości w ceremonię ślubną. Pan Młody zadbał o szalone i huczne wesele. Do sesji z gośćmi wykorzystaliśmy wspaniały ogród i zachodzące słońce.

Przygotowania odbyły się w Skierniewicach, ślub w parafii w Kurzeszynie, a wesele na ponad 150 osób w Sali Muza w Rawie Mazowieckiej.

Zobaczcie sami na zdjęciach jak pięknie udekorowała dodatkami kościół Pani Młoda. Wyglądał naprawdę cudowanie. Tutaj także powstało jedno z moich ulubionych ujęć ze wszystkich reportaży ślubnych. Zauważyłem, że Młodzi w pewnym momencie pięknie się objęli i złapali za ręce, a to wszystko w wejściu do kościoła. Wyszło niezapomniane ujęcie.

Plener ślubny zrealizowaliśmy w skansenie w Maurzycach i parku romantycznym w Arkadii. Jestem fotografem ślubnym, który zawsze dokłada mnóstwo starań do realizacji Waszych zdjęć. Ciężką pracę jaką wykonujemy na sesjach widać na zdjęciach. Ale zobaczcie sami na ostatnim zdjęciu jak cieszył się Mateusz z końca sesji a jak bardzo Ewa chciała jeszcze …

Przygotowania: Skierniewice
Ślub: Kościół Rzymskokatolicki, Nowy Kurzeszyn 3, 96-200 Kurzeszyn
Wesele: Sala Muza, Mszczonowska 29, 96-200 Rawa Mazowiecka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych Ewy i Mateusza

To tylko fragment całego reportażu. Fotografia ślubna to moja pasja ! Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym pokażę cały materiał oraz fotoalbumy. Zapytaj o ofertę. Pracuję na terenie całej Polski. Zapraszam