Reportaż z wesela

Fotograf na wesele – Podczas reportażu ślubnego wesele to ten czas, kiedy dzieje się najwięcej. Towarzyszę Wam zazwyczaj do końca oczepin/tortu czyli zazwyczaj do godziny 1:00. Po tej godzinie nie pukam jednak nerwowo w zegarek lecz pozostaję z Wami dalej.

Fotograf na wesele powinien przede wszystkim być kreatywny i dyskretny jednocześnie. Powinien także być świetnym fotoreporterem, ponieważ musi zawsze szybko reagować na każdą sytuację na parkiecie i poza nim. Dzięki talentowi i refleksowi jest w stanie wyłapać wszystkie naprawdę ważne chwile. Powitanie Pary Młodych, pierwszy taniec, oczepiny, życzenia czy podanie tortu weselnego – to tylko kilka najważniejszych chwil na weselu.

Dobry fotograf nie rozstaje się z aparatem cały czas starając się wyłapać towarzyszące weselu emocje. Dzięki temu wszystkie najważniejsze wydarzenia weselne są zarejestrowane i po latach mogą pomóc przywołać weselne wspomnienia.

Najnowsze zdjęcia możecie zobaczyć na Facebook.

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który w sposób kreatywny i ponadczasowy uchwyci najważniejsze momenty Waszego życia – to dobrze trafiliście.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia przykładowych zdjęć z wesela. Po więcej reportaży zapraszam na spotkanie. Pokażę także fotoalbumy i inne wydruki.

Tagi: fotograf na wesele, zdjęcia ślubne, Biały Pałac, Czarny Staw, Łódź, dron, fotografie ślubne, fotograf, ślub, wesele.

Szukasz fotografa ślubnego ?